| kkkk a întrebat:

Hey...sad.urmez sa ma duc la profilul MATE-INFO happy,,, dar la liceul unde vreau eu sunt, sa zic asa, 3 de Mate-info :laughing
1 mate info intensiv engleza
2 mate info intensiv
3 mate info neintensiv ( simplu )..si mi s-a zis ca pe foaia care o completez cu optiunile nu scriu toate " mate info "..scriu doar o data si cand ma duc la liceu cu dosaru atunci specific eu la care dintre cele 3 vreau? e adevarat? asa se face? va rog spuneti-mi, nu vreau sa ajung cine stie pe unde crying(

PS : vreau la simplu kiss

1 răspuns:
| CryChristiAN a răspuns:

Daca vrei mate-info intensiv(intensiv adica mai multe ore de info) te intreaba ei acolo daca vrei intensiv/neintensiv.
Cei mai buni sunt la mate info engleza.
Daca vrei mate-info engleza poti da examenul de bilingv in perioada 1-3 iunie parca si mate-info simplu inseamna doar mate-infobig grin.
Eu sunt a IX-a la mate-info simplu si pot spune ca este ff mult de invatat.
PS:NU TE BAGA LA INTENSIV ca multi copii de la intensiv vor sa se transfere acum pe mate-info simplu.