| kkkk a întrebat:

Hey.sad.urmez sa ma duc la profilul MATE-INFO,,, dar la liceul unde vreau eu sunt, sa zic asa, 3 de Mate-info :crying(

1 mate info intensiv engleza

2 mate info intensiv

3 mate info neintensiv ( simplu )..si mi s-a zis ca pe foaia care o completez cu optiunile nu scriu toate " mate info "..scriu doar o data si cand ma duc la liceu cu dosaru atunci specific eu la care dintre cele 3 vreau? e adevarat? asa se face? va rog spuneti-mi, nu vreau sa ajung cine stie pe unde (

PS : vreau la simplu kiss
*

1 răspuns:
| andreeaoprea a răspuns:

Din cate stiu te repartizeaza ei...asa a fost la mine( la fel 3 profiluri mate-info ca si la tine). Daca mai sunt locuri libere te poti transfera. Acum probabil depinde si de liceu. Sa stii ca nu e rau sa faci intensiv engleza. Mai tarziu iti prinde binetongue