| JennyBerry a întrebat:

Heya!
Daca aveti surse de incredere sau cunoasteti vreun site care nu este la indemana oricui, ajutati-ma si pe mine cu urmatoarea cerinta : Maxim Gorki - Mama (carte); cartea online sau recenzia cartii.
Va rog frumos. Multumesc.

1 răspuns:
| trafikantu a răspuns:

As fi vrut sa fac mai multe pentru tine, dar e rar, in limba romana am gasit doar "Copilarie", in limba rusa am gasit mama, daca te ajut, poti sa o scoti la imprimanta si sa o duci la tradus. e cam intortocheata treaba, dar macar e ceva. Uite site`ul cu "Mama" in limba rusa: http://az.lib.ru/g/gorxkij_m/text_0003.shtml

ceau