| ThacaniTha a întrebat:

Heyy TPU :*. Am si eu o intrebare. : Ce parere aveti? Ce facultate e mai buna, Facultatea de Drept sau Relatii Internationale si Studii Europene? ( Imi puteti explica si de ce va rog ) DAU FUNDAA! Multumesc :* :*

1 răspuns:
| raluk27 a răspuns:

Intrebarea e pusa cam aiurea. A sunat gen: cine e mai bun? Doctorul, inginerul sau avocatul?
Dreptul si relatiile internationale sunt domenii diferite, facultati diferite, materiile de studiu sunt altele. Deci nu poti sa le compari.