| anonim_4396 a întrebat:

Hi! Imi dati un link unde pot s-a comand o culgere de bac de chimie anorganica, in principal cu variantele din 2009, de preferat pentru sectiunea mate-info? Va rog am nevoie de ajutor urgent!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dacă vrei "variantele din 2009", atunci NU este nevoie să-ţi cumperi o Culegere :D

Le poţi descărca de la linkul oficial :
arhiva.subiecte.edu.ro/2009/bacalaureat/subiecte/E_chimie_anorganica_I_niv_I_si_II.zip

arhiva.subiecte.edu.ro/2009/bacalaureat/subiecte/F_chimie_anorganica_I_niv_I_si_II.zip

http://arhiva.subiecte.edu.ro/2009/bacalaureat/subiecte/

Găseşti şi Rezolvări/Barem la linkul :
arhiva.subiecte.edu.ro/2009/bacalaureat/indicatii_raspunsuri_si_rezolvari/Chimie.zip

http://arhiva.subiecte.edu.ro/......rezolvari/

Toate cele bune!

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

La variantele astea lipseste subiectul 3. Nu stii unde le pot gasi complete?

| anonim_4396 explică (pentru bursuc001):

Le-am gasit si pe acelea. Multumesc mult!

| bursuc001 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu plăcere happy

O zi frumoasă!