| AlexKiddu a întrebat:

Hi. Unde as putea gasi cartea Twilight:Zori de zi...Sau daca a aparut

Răspuns Câştigător
| LorennaAlexandra a răspuns:

Daca esti din Vaslui o gasesti si in Kaufland si costa in jur de 50 lei. happy

| AlexKiddu explică (pentru LorennaAlexandra):

Nu am vrut sa iti dau funda scuze...

6 răspunsuri:
| kindness a răspuns:

O gasesti in librarii, dar e cam scumpa, asa ca o poti imprumuta de la orice biblioteca din zona ta, este imensa cartea o vei citii in o luna-2 daca citesti in ficare zii din ea. A apaut acum un an. este excelenta cartea, mai buna ca filmul.

| biencushh a răspuns:

Se gaseste in librarii, a aparut acum un an si ceva.

| AlexKiddu explică (pentru biencushh):

Mai raspunde la o intrebare de-a mea ca sa iti dau funda scuzeeeeeeee

| biencushh a răspuns (pentru AlexKiddu):

Nu-i nimic... oricum nu pentru funda ti-am raspuns, nu imi sta in fire sa alerg dupa funde...deci oricum nu conteaza :*

| AlexKiddu explică (pentru biencushh):

Ok mersi mult:X