| anonim_4396 a întrebat:

Hii! Cineva student/a la UMF Timisoara. Eu o sa fiu din tomana studenta acolo si as vrea sa va intreb.: Stiu ca anul se incepe pe 23, dar am inteles ca trebuie sa fiu mai devreme pentru a.mi confirma locul la camin. Cat de devreme?

Si stiti cumva oare cum arata caminele, pe interior?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Oare ce o fi aşa de GREU să accesezi site-ul oficial al facultăţii?
Sau să dai un telefon la Secretariat?

Cred că e mai simplu să o facă altcineva în locul tău!

"LISTELE CU REPARTITIA PE CAMINE SI CAMERE VOR FI AFISATE LA AVIZIERUL UNIVERSITATII IN DATA DE 17.09. 2013, URMAND CA STUDENTII SA SE PREZINTE LA ADMINISTRATIA CAMINULUI IN CARE AU FOST REPARTIZATI. INCHEIEREA CONTRACTULUI DE INCHIRIERE, PENTRU ANUL I, ARE LOC IN PERIOADA 17.09. 2013 – 19.09. 2013, IAR PENTRU ANII II – VI PANA IN DATA DE 23.09. 2013.

COPIII DE CADRE DIDACTICE, ADMISI PE LOCURILE BUGETATE, SE VOR PREZENTA LA INCHEIEREA CONTRACTULUI CU ADEVERINTA DE LA LOCUL DE MUNCA AL PARINTELUI (CADRU DIDACTIC), VIZATA LA INSPECTORAT, DATATA CU LUNA SEPTEMBRIE 2013." - SURSA :
http://www.umft.ro/......misoara_65

Într-adevăr, anul universitar începe în 23.09. 2013 - vezi linkul :
http://www.umft.ro/......3-2014.jpg

Pentru alte detalii/informaţii CONTACTEAZĂ Secretariatul facultăţii - vezi linkul :
http://www.umft.ro/secretariatul-facultatii-de-medicina_138

Toate cele bune.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De doua zile nu primesti raspuns. Nu e mai bine (si mai sigur) sa suni la secretariatul lor? Ei sint la serviciu.