| MiculFaraon a întrebat:

Hristos a inviat! Spuneti-mi si mie va rog cand incepem scoala maine (7 mai ) sau poimaine (8 mai ).

9 răspunsuri:
| William a răspuns:

Frate scoala incepe cand vrei tu.

| CautNume a răspuns:

Adevarat a inviat! Maine, 7 mai.Mai exact, in mai putin de 9 ore.

| floryynnel a răspuns:

Salut, marti(7.mai.2013) ar trebui sa mergem la scoala. Acum depinde de tine daca vrei sa te duci sau nu, la mine in liceu, ne-am vorbit si maine nu se duce nici 1 copil.Profesorii o sa vina, si cel mai probabil, o sa ne tina morala si ceva lucrari

| Iubibilăă a răspuns:

Marti se incepe scoala
Succes, si sa ai numai note mari.
Pa, pa.

| andreeadenisa22 a răspuns:

Marti, 7 aprilie.

| GăbițuGabriel a răspuns:

Miercuri ca smecherii laughing), noua ne-au zis miercuri si miercuri ma duc.

| Aurashyk a răspuns:

Adevarat a inviat! Maine 7 mai da chiar nu ne puteau lasa liberi inca o zi.

| Corynna13 a răspuns:

Maine incepem cu siguranta big grin Mai puteau totusi sa ne lase si pe noi liberi si in a treia zi de Paste, dar din pacate nu ne-au lasat si maine happy

| MiculFaraon explică (pentru Corynna13):

Eh pana la urma am stat acasa si azi ca asa ne-a spus diriga tongue. Mersi oricum :**.