| gherghelgabriel a întrebat:

Ii adevarat ca va fi si scoala sambata?:O

Răspuns Câştigător
| andreutzzza3242 a răspuns:

Nu, am auzit si eu zvonuri dar nu este adevarat, scoala va incepe pe 17 septembrie, adica luni...
funda?

12 răspunsuri:
| DakotaRoyse a răspuns:

Mnu cred. Doar în 15 septembrie, sâmbăta, când cică sunt doar festivităţile de început de an. Presupun că doar cei care acum încep ciclurile de învăţământ (clasa I, a V-a şi a IX-a) ar trebui să se intereseze de asta. Ştiţi voi, atunci ne cunoaştem colegii, dirigintele, clasa etc.
În rest nu, nu am auzit de şcoală sâmbăta.

evenso
| evenso a răspuns:

Scoala va incepe Luni, dar festivitatea de deschidere se va tine Sambata.

| SuperGirl8 a răspuns:

Asa se pare. Dar. cine crezi ca merge?laughing

| Andruşcă a răspuns:

Nu. Ala care ti-a zis te-a mintit.

| Crissssssss a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| positivity a răspuns:

Nu ştiu ce ai auzit tu, dar nu cred că un elev s-ar duce sâmbăta la şcoală. Adică, totuşi, e weekend. Nici profesorii nu s-ar ridica din pat, sâmbăta, să fim sinceri acum.
Eu una, merg luni la şcoală. Aşa am fost anunțată de către un profesor. Nu ştiu cum e în celelalte şcoli.

| Brâncuşi a răspuns:

Nu,nu este adevărat!

| AnnaAnnne a răspuns:

Da,atunci are loc deschiderea de la ora 9, scoala incepe luni

| DjZen a răspuns:

Nu poti sa stai linistitwinking

| Madut a răspuns:

Nu. straight face

| dogslover a răspuns:

Depinde de scoala. Fiecare scoala decide daca va avea festivitatea de deschidere sambata sau luni.

| sweettkarina97 a răspuns:

Fiecare scoala decide.mai bine ar fi sa intrebi la scoala ta sau pe diriginta / dirigintele tau.