| teodoraandreea a întrebat:

Sambata asta se face scoala?

Răspuns Câştigător
| andrei1237 a răspuns:

Toata Romania merge sambata la scoala. Dupa aia mai avem o sambata in care ne ducem la scoala, dar aceea nu este pentru toata tara, ci, hotaraste Inspectoratul judetului respectiv cand ne ducem.Eu de exemplu ma duc pe 18 mai. Funda?

9 răspunsuri:
| unconnected a răspuns:

Din pacate, da! straight face

| HighByTheBeach a răspuns:

Buna!
Sunt de fapt stundenta dar verisoara mea mi-a zis ca sambata asta se face scoala.
Bye.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Se face, deoarece se recuperează orele ce le vei pierde joia adică 1 Mai.
Te pup!

| CuteCurly a răspuns:

Da se face. Se recuperează orele ce le vom pierde joi, pentru că va fi 1 Mai.

| ÐỄỄẴ97 a răspuns:

Da se face ore si se vor pune abesente

| IaMwHoIaM3 a răspuns:

Da... se face scoala.

| Anonimaa77 a răspuns:

Pff...din pacate da! crying Dar vor fi ore scurte big grin

| beautifulpeople a răspuns:

Da, se face pentru ca recuperam din saptamana aia de Pasti

| teodoraandreea explică:

Si facem ore obisnuite pana la ce ora]