| everyyoueveryme a întrebat:

Imi apare NSIS error (error launching installer) pana si cand incerc sa instalez de aici http://sourceforge.net/......e/download sau chiar google chrome setup. Ce pot face? Problema persista si daca pun firewallul de la windows pe off.

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi in START si da click pe RUN.scrie acolo CMD si da OK. o sa iti apara un ecran mic negru-dupa aia tii click pe iconita de la ce vrei sa instalezi si o pui in ecranul negru. dupa aia apesi /NCRC. vezi daca merge asa. daca nu.imi pare rau

| Wo0zyEX a răspuns:

Nice! I just got a Minecraft card code for FREE! :D http://freeminecraft.cc

| lucifer16101990 a răspuns:

Ai descarcat de pe internet iar apoi nu ai reusit sa instalezi.
redenumeste sau schimba folderul in care descarci de pe internet...
eu am patit la fel dupa ce mi-am schimbat sistemul de operare.

| manea101 a răspuns (pentru lucifer16101990):

Multumesc lucifer16101990

| Wo0zyEX a răspuns (pentru lucifer16101990):

Lool.Mesi si pe mine m-ai ajutathappy big grin.

| AlexandruRares a răspuns:

Aplicatia pe care tu vrei sa o instalezi e corupta, ceva s-a intamplat cu ea
Sterge-o din calculator apoi descarc-o iarasi, de data asta cu antivirusul dezactivat, iar daca nu ai antivirus e ok, o sa iti mearga

| Stig01 a răspuns:

Muta setupul intr-un alt folder si merge, ca mi s-a intamplat si mie si am mutat in alt folder si a mers! thumbs up

| Bogdan_Vitencu_1995 a răspuns (pentru Stig01):

Yay! a mers! mersi frate

| Reio a răspuns (pentru Stig01):

Aeeasi problema - rezolvat. Bravo!

| kelo0oWy a răspuns (pentru Stig01):

Bravo frate. am avut aceeasi problema. e ok acum

| Alexandru_Sebastian_1980 a răspuns:

Imi apara nsis cand vreau sa imi descarcarc steam