| contcutoateebud a întrebat:

Îmi explica cineva va rog ce trebuie sa faci ca sa te duci în vizita în alta tara (nu ma refer la tarile cu care îți trebuie viza) unde trebuie sa te duci? Ce trebuie sa faci? De unde îți cumperi bilet? Dau funda

Răspuns Câştigător
| Lioana a răspuns:

In primul rand trebuie sa stii ce vrei: tara in care vrei sa mergi, ce vrei sa faci acolo (concediu sau pentru munca), cat vrei sa stai.
Pentru excursii te poti adresa agentiilor de turism. Iti ofera si transport si cazare.

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Iti cumperi bilet de pe net.Iar in rest nu prea inteleg la ce te referi.Sunt o groaza de vloggeri pe YouTube care explica ce si cum si impartasesc din experientele lor.