| NoNameNeeded a întrebat:

Imi place foarte mult limba engleza si am participat la numeroase olimpiade si concursuri, iar proba biligva am luat-o cu brio dar la matematica nu ma prea descurc si sunt disperata pentru ca vroiam la un profil bilingv iar acum nu mai am sanse sa intru din cauza notei la matematica crying va rog un sfat ceva Funda la cel mai bun raspuns big hug

Răspuns Câştigător
| LG_3455 a răspuns:

Incearca un profil filologie bilingv engleza smug Sau stiinte ale naturii...Incearca sa te incadrezi undeva unde are bilingv dar nu are matematica si (daca ai in orasul tau) un liceu care se bazeaza mai mult pe limbi smug

1 răspuns:
| denismaria92 a răspuns:

Ti s-a spus clar ca nu o sa intri? Eu cred ca vei intra.