| zetmada86 a întrebat:

Imi place foarte mult postul HISTORY, dar de cele mai multe ori subtitrarea e decalata sau inexistenta. Mai are cineva aceasta problema? Cine se ocupa de subtitrarea acestor canale? sa nu se confunde cu viasat history

6 răspunsuri:
| schlau a răspuns:

Da, am si eu problema asta...si apropo Heil Hitler.

| schlau a răspuns:

@ eu255 mersi ca mai sunt si oameni normali pe site.

| sunset a răspuns:

Si mie imi place, dar la mine nu este nici o problema de acest gen.

| Shatzie a răspuns:

Stai sa vezi cand au bagat vreo doua zile subtitrare in suedeza. Norocul meu ca documentarele sunt, in general, cu comentariu in engleza si sunt usor de inteles.
Cred ca firma de cablu are oarece "derapaje" cand se intampla chestia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Meinfuhrerdany72572 esti nazist? ce ***?! cu ce te-a ajuat pe tine hitler? bah daca traiai in vremea aia nu spuneai lucrul ala>? cati ani ai 10? stii macar cine a fost hitler si ce semnatura si-a pus pe intreaga europa?

| eu255 a răspuns:

@st3f4n tu stii cine a fost Hitler? Si app toata lumea ma intreaba asta, voi nu stiti nimic despre mine si cine a fost fam. mea in al doilea R. M. intai ascultatima cine sunt si care au fost relatiile intre germania nazista si familia mea.Care au fost...ca numai sunt. Ce tot ma intrebati ataat. DA SUNT NAZIST PROBLEME? oricum atunci se traia mai bine ca acum.SIEG HEIL