| Ruxy a întrebat:

Am o problema sad Nu pot sa vad nici un film pentru ca subtitrarea e decalata cu cateva secvente. Din ce cauza? Am incercat si cu Crystal Player si cu VLC si e la fel. Cum sa fac?

Răspuns Câştigător
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Alta subtitrare de pe titrari.ro, subs.ro sau subtitrari.softpedia.com

4 răspunsuri:
| mada12 a răspuns:

DEscarca Bs Player.si intra cu filmul pe el... fa click dreapta si cauta sectiune Subtitrare...acol...o sa iti apara Subtitrare online -sau ceva de genu...si fa click...si o sa iti arate mai multe subtitrari...alege-o pe cea corecta si pune-o.>Daca scrie >Nu am gasit subtitrari< cauta pe www.regielive.ro, www.subtitrari.ro, www.titrari.ro, etc.:P

| Ruxy explică:

Am rezolvat happy am cautat alta subtitrare si acum merge. Mltumesc!

| Candyman a răspuns:

Daca incerci cu alt film si e ok, inseamna ca subtitrarea pe care o ai este sincronizata pentru alta versiune a filmului respectiv. Incearca alta subtitrare, sau modifica decalarea din player.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai o optiune cel putin in Bs Player sa sincronizezi subtitrarea cu filmul. Optiunea se numeste corectare timp subtitrare si te poti folosi de CTR+RIGHT sau LEFT sa ajustezi cele necesare ca sa le sincronizezi