| Alex a întrebat:

Am luat azi receiver pentru televiziunea digitala. La unele canale nu merge cu subtitrarea. Stiti de ce? Canale care nu merg cu subtitrarea sunt: HBO Comedy, AXN Sci-Fi, AXN Crime, Cinemax, Cinemax 2, MGM, TV 1000, History, Fishing & Hunting TV. Acele canale trebuie sa aiba subtitrarea? La televiziunea analogica, canalul MGM are subtitrarea spre deosebire de telebiziunea digitala care nu are subtitrarea. Sunt la Canal S din Constanta.

1 răspuns:
| MiHaI a răspuns:

Am patit si eu asa intri in setarile reciverului si selectezi subtitrarea si pentru canalele alea