| AvalohAlyn a întrebat:

Putem vindeca planeta așa cum zice Michael Jackson?
Putem salva planeta de la distrugere? De la încălzire globală și dezastre?
https://youtu.be/BWf-eARnf6U

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Deja era prra tarziu. Putem doar sa mai incetinim un pic consecințele.

| 69GRIMMJOW69 a răspuns:

La cum s-a dezvoltat tehnologia in zilele nostre se poate face orice. Practic am ajuns sa ne controlam singuri vremea. Însă acest lucru este ținut secret de marile puteri ale lumi. Rusia de exemplu are acces la asta. Ei pot sa încline axa de rotație a pământului dacă își doresc asta