| anonim_4396 a întrebat:

Îmi poate spune și mie cineva în ce constă acel interviu de la facultatea de psihologie din Suceava?

Răspuns Câştigător
| AlinnaV a răspuns:

De regula la orice astfel de interviu te intreaba de ce vrei sa aplici la facultatea respectiva, ce te motiveaza, ce iti doresti pe viitor sa realizezi cu facultatea aia etc. Lucruri normale, nu te panica, nu e cine stie ce. De cele mai multe ori profesorii sunt degajati si fac chiar si glume in timpul interviului.