| love10andra a întrebat:

Imi puteti da cateva nume de persoane prefer de fete in limba spaniola? Funda!happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O granada de nume aici pe site : http://www.20000-names.com/female_spanish_names.htm

7 răspunsuri:
| annkaa a răspuns:

CEauhappy
ALicia.alejandra.adora .alma.alondra.angelica.anita.ariadne.beatrix.bernarda.berta.viviana.camila.candelaria.carmel.katerine.cecilia.consuelo.clarissa.dania.dolores.dulce.dorotea.elvira.emilia.encarna.eva.evita.felicia.felipa.filomena... sunt foartee multehappy

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

de ce-ti trebuie

| maite13 a răspuns:

Alicia,Alejandra,Rocio,
Viviana,Estefania,Carolina,Dolores, Alma,Micaela, Ana Paula, Lola

| ing3rd3mon4u a răspuns:

Anagore, sandra, sonia, silvia, begoña, amaia, davinia, rocio, alejandra.sunt o gramadabig grin

| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Anagore, sandra, sonia, silvia, begoña, amaia, davinia, rocio, alejandra, alejandra. adora .alma.alondra.angelica.anita.ariadne.beatrix.bernarda.berta

| criss99991011 a răspuns:

Adriano,Alegria,Amora,Alissia,Anjelita,Arama,Arriana,Azura,Blanka,Bibiana,Bonita,Calida,Crlota,Carmela,Guadallupe,Inez,Isaura,Juanita,Kitta,Lareina,Lera,Lenora,Lindy,Luisa,Lola,Manterola,Maricela,Marisol,Melosa,Mirabelle,Mora,Naiara,Nerita...Etc.Mie imi plac Marisol si Blanka sunt cele mai frumoase:*:X... Fundita? plizz

| fuxyky a răspuns:

Dai funda? daca iti raspund?