| Smokey13s a întrebat:

Imi puteti da si mie cateva probleme de informatica de clasa a 10a rezolvate in Pascal? Am nevoie urgent sunt in situatie de corijenta si numai aceste probleme ma pot salva. Multumesc!
Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Invatatul te poate salva nu copiatul de pe net.

| Smokey13s explică (pentru suntserios):

Aici nu e vorba de invatat... Trebuie sa duc o lista cu probleme

| suntserios a răspuns (pentru Smokey13s):

Si nu cred ca ti a cerut sa duci o lista cu probleme copiate de pe net, ci o lista cu probleme rezolvate de tine ceea ce presupune ca trebuie sa inveti sa le rezolvi, ceea ce inseamna ca e vorba de invatat.

| Smokey13s explică (pentru suntserios):

OK e problema mea pana la urma... Eu am cerut ceva clar, nu raspunsuri ce n`au legatura cu intrebarea