| Malvina24 a întrebat:

Imi puteti da si mie un site unde pot citi on-line cartea "Cele cinci limbaje ale iubirii" de Gary Chapman(Editura:Curtea Veche_)? Ma intereseaza foarte mult, la librarie nu am gasit-o si au zis ca nu comanda ca nu se cauta si nu imi aduc numai mie una singura iar mami nu ma lasa sa o comand pe net! La biblioteca nu cred ca este asa ceva deci m-am hotarat sa citesc pe net, o citesc pe parcurs ca sa nu-mi oboseasca ochii dar mi-a recmandat-o cineva si as vrea sa ma conving de adevarata ei valoare! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| ȘtefanLamas a răspuns:

Http://www.scribd.com/......e-Copiilor
Lectura placuta Malvinutza!

8 răspunsuri:
| Malvina24 explică:

Nu m-a inteles nimeni eu vreau sa citesc acesta carte:

http://www.librarie.net/......ry-Chapman

@•°•°MaDDa•°•° nu am gasit nimic nu e in acele link-uri nimic! Mersi oricum
@stemi ai confundat cartea...nu-i nimic multumesc oricum!

| Malvina24 explică:

@anonim mi-ar placea mie sa fie asa simplu! daca era atat de simplu crezi ca mai postam intrebarea pe TPU? Nu cred! Multumesc oricum pentru vorbele tale(nu pentru ca ai postat cu ''anonim'')

| PisicaAristocrata a răspuns:

Caut-o la biblioteca din orasul tau. Poate ai noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Comand-o pe net! Mama ta stie ca e doar 140 de mii? E modic, pentru o carte, chiar daca mai platesti si taxe de transport.
Propune-i mamei un targ, fa curatenie sau cumparaturi si cere-i pentru asta 200de mii si gata, sau cere bunicilor ori tatalui tau.
Bafta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-mi voie sa nu inteleg de ce nu e simplu! Din cauza sumei? Chiar nu pricep! Eu am comandat zeci de carti pe net, unele foarte scumpe, si a fost absolut ok.La tine care-i baiul? N-ai un oficiu postal in apropiere? Daca stai la tara cartea va veni la oficiul de care apartii, postasul iti aduce hartia prin care esti instiintata sa te prezinti sa-ti ridici coletul si gata.La biblioteci publice e extrem de putin probabil s-o gasesti, iar pe net cred ca nu exista postata nici varianta in original.
Fii mai explicita daca vrei sa gasesti o solutie.

| DrLove1 a răspuns:

Este o carte foarte buna si educativa pentru cupluri si poate schimba o casnicie in bine...tio recomand si sa o pui in practica...o gasesti pe net daca vrei sa o citesti.