| Ruxiiiii a întrebat:

Imi puteti da va rog frumos caracterizarea personajului principal din "Jurnalul lui pusti" vol 1? FUNDAAA!

1 răspuns:
| CoconutLiqueur a răspuns:

Greg este un pusti normal,care vrea ca intr-o buna zi sa ajunga o mare vedeta,iar mama lui ii ia un jurnal,insa acesta a specificat sa nu fie un jurnal intim,asa ca in el nu scrie niciodata,,Draga jurnalule,,, ci e scurt si la direct, acesta prezentand toate zilele interesante, pentru el si viitoarea sa cariera de mare vedeta.