| MyNameIsCicoare a întrebat:

Imi puteti da va rog un sablon pe baza caruia sa fac niste discursuri pentru profesori? Please.

Răspuns Câştigător
| LissaHateaway98 a răspuns:

Pai.
- Incepe cu "Multumiri pentru Doamna Profesoara... care m-a facut sa-mi placa materia X in toti acesti ani. (chesti de bun simt)
- Poveste o intamplare la care ea ti-a fost alaturi/ o zi in care te-a iertat ca nu ti-ai invatat lectia/ nu v-a dat test/ te-a ajutat in alt fel.
- Si incheierea ar fi ca ii multumesti inca o data pentru acesti minunati ani in care a fost ingaduitoare cu voi si ca speri sa va revedeti in viitor.

In mare cam asta ar fi. Ca n-ai ce sa spui mai multe. Si tu termini a 8a?
Sper ca ti-am fost de ajuor.
Lissa ^^