| BlackVeilBrides a întrebat:

Imi puteti da va rog un site care sa traduca bine din romana in franceza?big grin

Răspuns Câştigător
| XatomisX a răspuns:

Http://translate.google.ro/? hl=ro&tab=wT#ro|fr|

2 răspunsuri:
| Vetereanu69 a răspuns:

Deci inca un copil lenes daca faci franceza la scoala mi'ar fi si rusine sa pun o asemenea intrebare asta.Nu poti zice ca nu sti si ca nu stii inca incearca sa o traduci singura/singur si fac pariu ca profesoara/profesoru o sa vada ca ai incercat si o sa iei o nota buna!

| Rockeritza96 a răspuns (pentru Vetereanu69):

Daca cauta copila un site ce traduce bine nu inseamna cai lenesa...chiar nu inteleg ce are daca vrea sai traduca netuhappy deci nu prea are sens ce ai scris... sincer acum u nai folosit in viata google translate sau altele?