| GhiorghitaGabi a întrebat:

Imi puteti o caracterizare a celui mai bun prieten plzz dau funda si puncte la cine raspunde bine si repede multumesc as dori putin mai mare de vreo jumatate de pagina

6 răspunsuri:
| DenysaDulcika a răspuns:

Cel mai bun prieten : persoana care te intelege, care te apara, care te sprijina, care te impinge spre bine, persoana in care ai cea mai mare incredere si persoana care nu rade de tine, ci cu tine. Daca nu are aceste caractere nu e cel mai bun prieten

| maduioana a răspuns:

Un prieten te ajuta oricand, te sustine de cate ori ai nevoie si e alaturi de tine la bine si la greu! Iti cunoaste zambetul tau real chiar daca incerci sa te ascunzi dupa un zambet fals! Un prieten isi da seama cand ai probleme sau cand esti suparat.

| TeKs2911 a răspuns:

Pai toata chestia este ca tu sa iti alegi cel mai bun prieten si sa il descri sau sa povestesti o intamplare petrecuta cu el.
Bafta la descriere si succes la scoala!

| Smokaraieee a răspuns:

Un prieten adevarat se simte...asteapta si cand o sa gasesti vei simti happy! Numai bine!

| Sor0N a răspuns:

Cel mai bun prieten se cunoaste dupa comportamentul cu tine!
De exemplu sa nu te jigneasca, sa nuva certati vreau fundita plzzz

| Sor0N a răspuns:

Cel mai bun prieten se cunoaste dupa cum se comporta cu tine
Sa nu te lase la greu si sa sa ajutati reciproc la nevoie!
Daca tu meriti ca razspunsul meu este castigator da-mi te rog fundita!