| Panţîru_Maria_1996 a întrebat:

Imi puteti recomanda niste carti de psihologie care trateaza (chiar daca intr-o mica masura): succesul și insuccesul scoalar si problematica talentelor?

2 răspunsuri:
| Nicolae207 a răspuns:

Exista carti prin care te poti educa singura, nu neaparat printre carti care trateaza direct subiectul. Daca nu ai un simt analitic dezvoltat nu te poti trata deloc, deci ai grija cat de desteapta esti si cat de mult poti sa gandesti.
PA!

| Panţîru_Maria_1996 explică (pentru Nicolae207):

Nu e pentru mine ci pentru un proiect si acolo am nevoie de bibliografie. Multumesc ca te-ai deranjat sa ma ajuti.