| ralucapopa167 a întrebat:

Imi puteti spune daca la LICEUL TEORETIC ALEXANDRU MARGHILOMAN din BUZAU trebuie pentru inscriere copie legalizata sau putem duce o copie normala? Va rog, raspundeti-mi rapid! Am nevoie urgenta! Multumesc!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu este nevoie de copie legalizata, este destul o copie simpla. Sa ai si originalul, functionarul va confrunta copia cu originalul si apoi va certifica pe copie conformitatea acesteia cu originalul.

| ralucapopa167 explică (pentru Ioandelasal):

Esti sigura? Multumesc mult oricum! M ai scapat de un drum lung degeaba! Multumesc!

| Ioandelasal a răspuns (pentru ralucapopa167):

Sunt sigur, nu sigura, deoarece sunt barbat.

| ralucapopa167 explică (pentru Ioandelasal):

Scuzati ma nu am fost atenta la nume!