| gurl a întrebat:

Imi puteti sugera si mie un roman de dragoste sau o carte care ar fi potrivita pentru un baiat(ese vorba de prietenu meulaughing? astept cat mai multe oferte

Răspuns Câştigător
| andreig a răspuns:

Invitatie la vals- Mihail Drumesc (o sa plangeti amandoi impreuna si sa vezi ce o sa te mai iubeasca love struck)

10 răspunsuri:
cami
| cami a răspuns:

Amanda se marita. Jenny Colgan

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Dragostea dureaza 3 ani- F. Beigbeder

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Castelul palarierului, Gran Canaria ambele de Cronin.

| arysa a răspuns:

20 si ceva-Iain Hollingshead (editura Cocktail):X

| ariana10 a răspuns:

Daca ii plac aventurie ti-as sugera Winnetou de Karl May are 3 vol si costa impreuna in jur de 120 lei dar meita...

| Casiana a răspuns:

Ultima noapte de dragoste prima noapte de razboi...

| taylor a răspuns:

Esti sigur ca vrei sa-i cumperi un roman de dragoste?:-s
Dar daca chiar vrei, iti recomand un clasic: Maitreyi de Mircea Eliade, sau daca vrei sa fii la moda: 11 minute-Paulo Coelhohappy

| dulcika a răspuns:

Buna.
la sud de paradis-jude deverauz

| Punishment a răspuns:

Twilight e calumea tongue

| Walkirya a răspuns:

Romane de dragoste scrie sandra brown.in rest nu stiu ce le place la baieti sa citeasca, eventual carti despre razboi sau SF...credhee hee