| gabygaby a întrebat:

Imi putetii spune si mie cate ore se fac in clasa a IX si a X la liceu teoretic dante alighieri plz, 6 ore sau 7 pentru ca nu stau in bucuresti, dar sunt aproape vreau sa dau la filo si cat timp as putea face de la pacii la nicolae grigorescu.

5 răspunsuri:
| Fvn a răspuns:

Prieten mea face 6 confused[e clasa a 9a.]

| Fvn a răspuns:

Am intrebat-o acum pe prietena aceea si a zis ca intra odata cu ei tongue nu de dimineata.

| εїз a răspuns:

Doar 6 ore se fac, se fac 7 atunci cand ai o teza. cand faci recuperare la o anumita materie.
Dar, practic, total, se fac doar 6 orehappy

| gabygaby explică:

Daca se fac 7 ore nu am sanse sa ajung acasa pentru ca ultima masina pleaca la 8:30 de la pacii si mai vreau pareri despre profesori, liceu, program etc

| gabygaby explică:

In cls 10 de la ce ora incep cursurile 7:30 sau 8:00?