| gabygaby a întrebat:

"BarBye" stiu ca esti la liceu teoretic dante alighieri, imi poti spune si mie cate ore se face in clasa IX si X, plzzz ca luni completez fisa, dau fundita:*

2 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

La gramatica şi scrisul tău ar trebui să mai faci odată clasa a VIII-a. Apropo, ai auzit de mesaje private?
Nu am înţeles niciodată logica din spatele unor idioţenii ca „esti". prescurtezi, ajuta la ceva? Nu! E doar pisiceala din capul vostru de aiuriţi; ce generaţie de terminaţi.

| ion2015 a răspuns:

6 ore