| LOVE_7009 a întrebat:

Imi spune si mie cineva cand incepem sc? unii zic marti alti miercuri... FUNDA cui ma lamureste

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scoala incepe miercuri 27 aprilie 2011, pentru ca toti profesorii din Romania au cerc pedagogic marti si nu venim la scoala, a anuntat si la stiri si ne-a zis si diriga, la voi nu va zis? smug Funda puppy dog eyes PLss

6 răspunsuri:
| ZEU93 a răspuns:

Miercuri asa a decis ministerul

| Karinakari99 a răspuns:

Salut,LOVE!
Scoala incepe miercuri. Dirigintele inainte de a lua vacanta ne-a spus ca marti, dar s-a prelungit cu o zi.
Bye!

| cryssa a răspuns:

In constanta se incepe miercuri, nu stiu in alte judete

| KaRy a răspuns:

Miercuri

| iulyspy a răspuns:

Miercuri:d

| rahelaella a răspuns:

Miercuri