| Rox348 a întrebat:

Imi spuneti si mie va rog frumos un site unde sa pot traduce corect din romana in engleza propozitii sau chiar texte?

11 răspunsuri:
| valentingb a răspuns:

E mai greu, pentru ca traducerile sunt efectuate de computere.
poti incerca pe TPU, traducem noi

| anonim_4396 a răspuns (pentru valentingb):

Cred ca scria pe regulile saitului : fara teme, sau ma insel?

| valentingb a răspuns (pentru anonim_4396):

Daca tu ai vazut ca scria ceva de teme in intrebare eu sunt orb
daca nu scrie esti un raportor, un comunist securist paracios.
probabil sunt eu orb
eu de exemplu sunt foarte bun la istorie si lb. romana, dar nu pot intelege matematica.
de ce sa nu primesc un ajutor?

nu am raportat pe nimeni niciodata, nici aici nici pe yahoo answers, unde am la activ 8000 de raspunsuri.
probabil ma vei raporta
adio prieteni de pe TPU, ne mai gasim la urmatorul cont

| ewygirl a răspuns:

Google translate

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of course: your brain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://translator-online.ro/ Aici, insa nu iti traduce perfect, da unele erori de tradus a unor cuvinte sau sensuri. E bine sa ai si un dictionar pentru eventualele cuvinte care nu ti le traduce. Nu cred ca o sa gasesti undeva unde sa-ti traduca perfect. Oricum, tu incearca-l.

| biscuiteletau a răspuns:

Dictionarul!

| catalynutza9 a răspuns:

Cel mai bun dictionar este cel de la google. Trducere si iti da tot ce vrei,, Fundaa?

| valentingb a răspuns (pentru catalynutza9):

Nu e atat de bun pe cat crezi.chiar e mult mai slab decat i se face reclama. ca si iphone