| LyonSoulz a întrebat:

In cadrul admiterii la Academia de Politie, la vizita medicala esti dezbracat in totalitate?

Răspuns Câştigător
| dragosbogdan001 a răspuns:

Nu cred. Dar tatal meu (era marinar dar tot aia este, ca oricum se duce la vizita medicala anuala) spune ca era foarte greu, mai mult testau daca vezi bine, daca esti intreg la minte si asa ceva.

5 răspunsuri:
| Green66 a răspuns:

Bineînțeles că da laughing

| LyonSoulz explică (pentru Green66):

Ok, dar ce aspecte se urmaresc?

| SzidySzidonia a răspuns (pentru LyonSoulz):

Eee, acum si tu...marimealaughing)

| untu a răspuns (pentru LyonSoulz):

Ca sa vada ca esti intreg, curat si sanatos pentru a putea fi admis, la fel asa cum fac si cei de la armata!

| AdmitereAcademiaDePolitie a răspuns:

Toate detaliile despre proba medicala la Academia de Politie, aici:

https://www.academiadepolitie.com/barem-medical.html