| sweetela a întrebat:

In clasa 9 la stiinte ale naturii la ce dam teste initiale?

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Teste initiale normal ar fi sa se dea la absolut toate materiile. Multi profesori le considera, insa, inutile, astfel ca renunta la ele. Ramane totul la latitudinea profesorului. Nu putem sa-ti dam un raspuns sigur aici pe TPU.

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Vezi detalii despre testele iniţiale în răspunsul pe care l-am dat la linkul :
http://www.tpu.ro/......catalog_1/

Toate cele bune!

| dragosbogdan001 a răspuns:

Ai formulat gresit intrebarea. Corect trebuia sa zici: "La ce NU dam teste initiale?". Si raspunsul e ca FIRESC SI NORMAL ca dai teste initiale la toate materiile.