| anonim_4396 a întrebat:

In clasa a 5-A se da evaluare initiala? Daca da, imi puteti spune unde gasesc niste modele? Multumesc mult. Ofer si funda.

Răspuns Câştigător
| alexralu34 a răspuns:

Pai cred ca da, se da si la a5-a, si poti gasi subiectele pe edu.ro eu acolo le-am gasit dar daca nu merge scrie teste initiale si iti da, e ma rog e bine ca nu le pune in catalog.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dildau a răspuns:

Cred ca da, avand in vedere ca treci intr-un nou ciclu si profesorii nu va cunosc inca. uite link-ul oficial al ministerului http://subiecte.edu.ro/2012/testeinitiale/gimnazial/

| Sophie a răspuns:

Pe site-ul edu.

| smile20000 a răspuns:

Azi so dat la mate si ieri la romana in toata tara. tu unde ai fost?

| Sabryy a răspuns (pentru smile20000):

Hmm, de fapt este vorba DOAR de scoala TA. Incearca sa nu mai aiurezi. Eu am dat zilele trecute. Tu unde ai fost?!

| Silly a răspuns:

Http://subiecte.edu.ro/2012/testeinitiale/ alege acolo gimnaziu si subiectele de la a 5a si ai grija ca notele de la testele astea conteaza la admitere in liceu~!