| SSweetAAngel a întrebat:

In curand o sa am teza la limba engleza si as dori, daca ma puteti ajuta la writing cu adjective, adverbe, expresii interesante. Voi da din :describing places(o dimineata, un anotimp, un loc(oras, restaurant, asfaltul, trotuarul drumului), scrisori de plangere, raport si articol providing solution to problems. Daca puteti sa-mi dati site-uri cu exemple unde as putea sa le inteleg mai bine, v-as fi recunoscatoare.Multumesc.

1 răspuns:
| MeOana a răspuns:

...hmm... nu stiu. nu ai auzit de Google, de Google Traslate sau de dictionar? Dar nu, este mai usor sa se chinuie altii.