| andrei47 a întrebat:

In harap alb, printul se intalneste cu furnicile si albcinele inainte sa se intalneasca cu spanul? Funda pentru cel mai rapid

Răspuns Câştigător
| zambeet a răspuns:

Salut! Prima data cu stapanul.si apoi mai incolo cu albinele si furnicile!

5 răspunsuri:
| Anne12345 a răspuns:

Nu

| sbboy a răspuns:

Nu
cu mult dupa
la a treia proba a spanului

| ady123 a răspuns:

Nu am inteles nimic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu de ce nu citesti povestea? Mai lasa lenea si cultiva-te putin!
Esti raportat pentru teme!

| daniellusca a răspuns:

Se intilneste dupa...cind pleaca in prima proba in prima proba se intilneste cu furnicile pe un pod, dupa care ajuta albinele si le face un adapost...iar ele il rasplatesc cind primeste o proba de la imparatul Ros pentru a o lua pe fica acdestuia))