| Rayyy a întrebat:

In opinia voastra, care este cea mai grava problema actuala cu care se confrunta omenirea?
Eu consider ca fie saracia, fie lipsa de educatie din Africa si Asia (si America de Sud, daca tot le scriu pe toate)? Sau poate faptul ca am ajuns sa defrisam si sa distrugem tot mai mult natura, in cautare de un progres absolut exagerat?

Voi ce credeti? happy

Răspuns Câştigător
| Elbereth a răspuns:

Indiferenta oamenilor. Pentru ca asta a dus si la poluare, si la saracie, si la lipsa de educatie a unora si la toate problemele pe care omenirea le are in momentul de fata.

4 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Subtierea stratului de ozon si incalzirea globala!

| Th3eo a răspuns:

Eu cred ca prostia. sunt multi prosti care nu stiu sa lege 2 cuvinte si nici sa scrie corect. din cauza acestora Romania a decazut atat de multbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce mai mare problema a omenirii in ziua de azi? este OMUL. jigodia asta, indiferenta, egoista, nejudecata, si rea.

| eLLaPrinceSS a răspuns:

Ai dreptate, dar mai e si saracia din cauza celor de la parlament caci ei saracesc Romania.Astaeste parea mea. Tot ce stiu este ca tara asta se duce de rapa.