| SadSmiles a întrebat:

In perioada 13 - 15 iunie au loc inscrierile pentru examenul de admitere la liceu. Trebuie sa te inscri personal sau te inscrie scoala la care inveti?

3 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Trebuie sa te duci cu tutorele la scoala de care apartii.Vezi sa nu bagi codul gresit. happy

| MenInShadow a răspuns:

Tu, si cu 1 parinte, pe scoala, nu o intereseaza de tine, tu poti ramane repetenta, nu-i pasa.Trebuie sa alegi optiunile tu si maicata/taicatu sau cineva din familie

| XxL_6585 a răspuns:

Personalwinking