| nicujj a întrebat:

Hei,(! URGENT!)Buna, am terminat clasa a 8-a, si as dori sa aflu daca ma pot inscrie dupa examene la liceu pe data de 29 iunie(asa scrie in ghidul care ni l-a dat la scoala, inscrierile incep pe data de 29 iunie si se termina pe 7 iulie), si in data de 30 iunie sa pot placa din tara? CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LoveInside a răspuns:

Pai cel mai bine intreaba-ti dirigintele sau diriginta ca sa ai un raspuns sigur!

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

In brosura este exact ce-ti trebuie. Daca scrie acolo 29, poti sa te inscrii pe 29. Ca, doar de-aia v-a dat brosura, ca sa stiti exact calendarul admiterii.