| alexinioh a întrebat:

In prima sesiune de corigenta ai sanse sa ramai repetent mai usor fata de a doua sesiune?

14 răspunsuri:
| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Sper sa tot repeti anul, pana vei in vata sa folosesti: ȘÁNSĂ, șanse, s. f. Împrejurare favorabilă, posibilitate de reușită, de succes; noroc. ♦ (La pl.) Sorți. – Din fr. chance.

| alexinioh explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Hai mai lasa cautarile pe google, si de unde sti tu ca eu raman corigent? In legatura cu intrebarea mea am scris corect, mars in ***! Si se scrie invată nu (in vata)

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru alexinioh):

Pare ca esti inteligent; dar nu te-a dus capul la idea ca am facut intentionat acea greseala, ca sa-ti distrag atentia de la imbecilitatea ta, de a utiliza incorect ȘÁNSĂ, șanse, s. f. Împrejurare favorabilă, posibilitate de reușită, de succes; noroc. ♦ (La pl.) Sorți. – Din fr. chance. Bhai puta! repeti anul ste un ghinion, imbecilule; nu o sansa. laughing laughing laughing

| alexinioh explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Sa-mi distragi atentia? HaHa laughing
Cand spuneam de fapt sanse ma refeream la toata lumea in general, bhai pizvdo laughing Si chiar ai mai multe "sanse" sa ramai si tu un prost! Conteaza si sensul cuvantului! Si imbecil esti tu cu mama ta!

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns (pentru alexinioh):

"alexinioh
acum o oră | alexinioh a întrebat:

In prima sesiune de corigenta ai sanse sa ramai repetent mai usor fata de a doua sesiune?"
sper ca toti utilizatorii TPU sa aiba sansa ghinionului tau de a ramane repetent, pana vei avea bunul simt ca sa iti recunosti greseala

| alexinioh explică (pentru Mihailescu_Valeriu_1953):

Bine, hai pa!

| LPCTSTR a răspuns (pentru alexinioh):

Dragul meu, pe TPU încercăm să menţinem un climat plăcut, fără să înjurăm sau să ne batem joc.
Dacă nu îţi poţi stăpâni limbajul, te rog, eu şi regulamentul, să părăseşti această platformă.

| alexinioh explică (pentru LPCTSTR):

Te rog frumos sa te uiti si in cometariul lui Mihailescu mai sus! Si observa cine mai adauga injuraturi....in plus in afara de mine!

| LPCTSTR a răspuns (pentru alexinioh):

Valabil şi pentru el, dar am văzut ceva de mama sa şi m-am simţit nevoit să-ţi spun.

| alexinioh explică (pentru LPCTSTR):

Ok

| sierra1 a răspuns (pentru alexinioh):

Vali: take it easy

| anonim_4396 a răspuns (pentru sierra1):

Vai, ce mult ma bucur ca imi stii numele real.
"CookieDog" a fost cel mai bun username posibil si care mie se potrivea cel mai bine. Din perspectiva mea, numele meu real nu mi-ar fi fost de folos pe aceasta platforma + inconveniente.
Nu-mi poti justivica alegerea si nici username-ul, si te rog, nu-mi mai folosi numele real.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Inca odata, usurel. Eu vorbeam cu alexinioh.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sa inteleg ca ai 2 conturi?