| anonim_4396 a întrebat:

In programa de bac la istorie intra si romanii din afara granitelor?

4 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Dupa cum ai pus intrebarea. sa inteleg ca esti plecata si vrei sa dai bacu in ROMANIA si e valabil pentru toti sau. dai acolo unde esti. nu prea are inteles intrebarea. eu am incercat sa o interpretez. sper sa fi inteles bine /DECi daca esti pl si dai bacu in tara e valabil si pentru tine fara exceptie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce nu se intelege din ''programa de bac''? Credeti ca daca voia sa stie ce-ati spus voi, intreba, in mod specific, de istorie? Bai...

| cosmin_2318 a răspuns:

Pai depinde

daca vor sa dea si ei bau da normal \\ma gandesc ca te referi daca pot da si ei nu?