| nosense a întrebat:

In Romania, la facultate sunt doua optiuni "fara taxa" si "cu taxa". As vrea sa stiu daca asta se aplica si la universitatile din Anglia; exista universitati "cu taxa" "fara taxa"? Daca da, care sunt? happy

1 răspuns:
| AngelaZero a răspuns:

In anglia majoritatea facultatilor sunt cu taxa. oricum in Romania e de bine cu astea fara taxa dar in anglia nu te-as sfatui la o facultate fara taxa, sunt mult mai proaste...m-am interesat si eu de la niste prieteni de acolo care sunt la psihologie si forensica happy