| Eoop23 a întrebat:

In seara asta a fost luna albastra,am fost la Observatorul Astronomic din Bucuresti si a venit o reporterita blonda si a luat cateva interviuri, si nu stiu pe ce canal era.
Cine-mi da linkul cu acea reporterita primeste FUNDA!

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Luna albastra? eu am telescop acasa si am vazut luna si era alba si de fapt e luna plina nu albaastra

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

laughing))))))))) luna albastra laughing)))))))))))))))))
eu cred ca thinking era gri. sau poate ai vazut o pasarica thinking ce zic? laughing)))) thoamneeeeeeee

| Eoop23 explică (pentru AlexTeYubeste315):

Esti retard.laughinglaughingrolling on the floor)))))

| Eoop23 explică (pentru AlexTeYubeste315):

Esti retardlaughinglaughingrolling on the floor, de asta ce zici?laughing))rolling on the floor)

| AlexTeYubeste315 a răspuns (pentru Eoop23):

laughing Da mata-i retarda... auzi nu ma complick cu copiii ca tine asa mai prosti ca tine deci nu ma cobor la nivelul tau mintal de copil prost daca ai ceva inseamna ca esti un copil tare RETARDAT RAU,,, de ce? pentru ca : luna nu are cum sa fie albastra, in schimb e alba

| Eoop23 explică (pentru AlexTeYubeste315):

Neahh,tot retard esti orice-ai zice laughing rolling on the floor fara supp

| AlexTeYubeste315 a răspuns (pentru Eoop23):

Ma cophile stii cati retardatzi ca tine am vazut?
deci pentru mine tot un prost ramai... nu te mai da in spectacol ca tot
prost mori!

| Eoop23 explică (pentru AlexTeYubeste315):

Accepta-ti soarta de retard, n-am ce sa-ti fac! Du-te frate si impusca-te!

| AlexTeYubeste315 a răspuns (pentru Eoop23):

Hai hai nu fi copil sugar de tata