| anonim_4396 a întrebat:

Inca o intrebare :
La profilul "Turism si alimentatie" ce materii se fac?

Daca ati sti si din ce materii s-ar da bacul, ar fi perfect.

5 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Dai bacul la maematica, romana, geografie(sau istorie), si o alta materie la alegere(economica, logica, o limba straina, etc).

| theLOVEsc a răspuns:

Pe clasa a IX faci in plus: Logica/Bazele restauratiei/Organizare/Igiena si cam atat. Bac-ul il dai din Romana, Matematica, o limba straina, geografie si cam atat daca am omis ceva materie rog sa ma completeze cineva

| Apocaliptic a răspuns (pentru theLOVEsc):

Stii cumva-daca la matematica se face M1 sau M2?
-cate ore de romana, matematica se fac pe saptamana?

| Eygey a răspuns:

Faci toate materiile

| Apocaliptic a răspuns (pentru Eygey):

"Faci toate materiile" Pai care materii?!
Am pus intrebarea asta la cei ce au fost la un profil din asta.
Daca nu stii nu raspunde! S-a inteles?