| mimi2000mimi a întrebat:

Incepand cu ce data pot fi eliberate adeverintele de terminare a liceului? (Nu diplomele de bac, doar adeverinte pentru finalizarea a 12 clase) Am terminat liceul anul acesta si urmeaza sa sustin probele de bac saptamana care vine, dar as avea nevoie cat mai repede de adeverinta respectivă. Va rog sa raspundeti doar daca stiti cu certitudine raspunsul corect, opiniile si glumele nu ma ajuta in situatia mea, este urgent si serios.

1 răspuns:
| Directioner99 a răspuns:

Ar trebui deja sa se elibereze deoarece ai terminat cele 12 clase.