| anonim_4396 a întrebat:

Incepand de cand se poate elibera adeverinta pentru inscriere la facultate si foaia matricola de la liceu? Am nevoie de acestea cat mai repede si nu am idee cum se procedeaza (nici nu am de unde sa aflu).
Daca stie cineva, astept raspuns. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Actele respective se pot obtine imediat dupa afisarea rezultatelor definitive (dupa rezolvarea contestatiilor). Du-te la secretariatul liceului si vezi data exacta.

1 răspuns:
| DianaDiaa a răspuns:

Deci se pare ca nu sunt singura care habar n-are. de ce avem diriginte/a? Adica dq vad ca peste tot degeaba intrebi. Ma enervez si nu se poate rezolva nimic orqm.
Scumpo ...nu stiu ce sa-ti zic, mie mi s-a spus ca in august laughing ca dq