| Bianca3012 a întrebat:

Intr-un proiect despre muzica din Statele Unite, despre ce ar fi cel mai nimerit sa dau detalii, despre genurile de muzica sai despre artistii celor mai populare genuri?laughing

3 răspunsuri:
| Leocerba a răspuns:

Intr-un proiect despre muzica din State, musai ar fi sa te inspiri din si eventual sa dai mai departe "Sonic Highways", o serie de 8 documentare facute sub patronajul HBO de Dave Grohl. Daca Foo Fighters iti spune ceva, trebuie sa vezi seria asta. Este vorba despre cultura americana pornind de la 8 orase foarte interesante dpdv muzical, stiluri diverse, legende, nume grele, imagini adevarate, ceva din spiritul acela american pe care-l viseaza restul lumii.
Chiar nu-i pierdere de vreme, pariu ca pleci incarcat de american music!

| Atat_Melek_Shi_1965 a răspuns:

Eu as zice ca genul potrivit ar putea fi pop gen one direction ......credd

| Leocerba a răspuns (pentru Atat_Melek_Shi_1965):

Ma scuzati ca va tulbur atentia, one direction insemnand formatia cu acelasi nume? Poate n-ar fi cel mai cel exemplu, ei sunt cam londonezi, nu?