| Pustiu_Stefy_1997 a întrebat:

Intr-un triunghi dreptunghic mediana si inaltimea dusa din varful unghiului drept au lungimile de 7 cm si respectiv 5 cm. alfati aria triunghiului care ma ajuti si pe mine?laughing

2 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Daca ai citi lectia si ai incerca sa faci singur ai vedea cat de usor e, si pe TPU sunt interziste temele.

| IrinaAniri a răspuns:

Esti PROST daca nu sti asta, si in plus nu ai voie sa pui intrebari pe TPU care sa te ajute la teme. esti de acord? tongue