| mtz a întrebat:

Intrebarea mea este simpla ce facultati nu fac matematica? vreau sa imi dati cat mai multe exemple ...pentru ca trebuie sa ma inscriu la facultate si nu am nici cea mai mica idee unde sa ma duc si nici nu stiu ce mi s-ar potrivi.Mersi anticipat

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Poate n-ar strica sa descoperi si tu (Marian Vanghelie a reusit!) Google.
Acum...ma intreb cum naiba sa "trebuiasca" sa te inscrii la o facultate si sa n-ai habar cat de cat cu ce se mananca. Poate ar fi mai bine sa renunti, sau sa stai un an-doi acasa si sa te documentezi. Chiar te duci la facultate doar asa, ca sa fie? Asa, poti sa intri, pur si simplu la prima facultate pe stanga si vezi tu la fata locului daca ai nimerit bine sau nu.

| DeepEyesClaudia a răspuns:

Litere.

| ktina a răspuns:

Alegi Limbi straine sau fac. de litere
psihologie
pedagogie sau
asistenta sociala
si aici nu faci matematica
bafta!

| mtz explică:

Ce te face sa crezi ca nu am auzit de google? daca vrei sa ne luam la misto o putem face...intrebare mea a fost simpla nu e nevoie sa raspunzi daca nu esti pe subiect sau daca imi dai un raspuns la misto ...niste raspunsuri simple imi sunt suficiente